Udanych wakacji!

Koniec roku szkolnego jest zawsze wyczekiwany, a niektórzy podobno odliczają do niego dni już od września I w ostatnią sobotę wreszcie nadszedł!
Zgromadzeni w auli uczniowie, rodzice i nauczyciele powitali gości pana radcę Ambasady RP w Dublinie Łukasza Chimiaka i panią konsul Katarzynę Kasperkiewicz.

Udanych wakacji!

Złap szóstkę we wrześniu - wakacyjny konkurs czytelniczy

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie czytelniczym „Wakacje z książką czyli ZŁAP SZÓSTKĘ WE WRZEŚNIU”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów od IV klasy SP. Termin realizacji: okres wakacyjny. Zasady: przeczytaj książkę jednego z polskich pisarzy, zapamiętaj o czym była, podziel się wrażeniami z nauczycielem i kolegami ze swojej klasy we wrześniu! Nagroda: ocena celująca z języka polskiego. Złap 6-ę we wrześniu! Życzymy fantastycznej lektury!

Konkurs Omnibus 2019 - ogłoszenie wyników

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż znamy już tegorocznych zwycięzców konkursu:w kategorii klas IV-VI – omnibusem został Adam Suleiman z V a; w kategorii klas VII-VIII, gimnazjum – Julia Karnasiewicz z VIII a.  Gratulujemy! Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego.

Na zdjęciu poniżej statuetka - nagroda dla zwycięzców.

Kocham Cię Polsko! Turniej klas trzecich

Dni 18 i 19 maja dla uczniów klas trzecich były dniami szczególnymi. W pięknie udekorowanej, w barwy biało- czerwone auli odbył się konkurs „Kocham Cię Polsko” Reprezentanci klas trzecich zmagali się w zadaniach konkursowych: ze znajomości hymnu, ortografii, gramatyki, wiedzy ogólnej o Polsce. Każda klasa radośnie wyśpiewała dowolną piosenkę w języku polskim. Donośny doping publiczności zachęcał zawodników do walki. Poziom wiedzy wszystkich klas był wysoki, zabawa doskonała. Było super!