Zaczynamy świętowanie - weekend bez zadań domowych -J

Dzień dobry Wszystkim! Zaczynamy weekend świętowania Korczakowskiego Dnia Dziecka. Jak przystało na tak znamienitą okoliczność - święto dzieci i święto patrona naszej szkoły Janusza Korczaka nie ograniczymy się do jednego postu z informacją, że w ten świąteczny weekend nie ma zadań domowych! Tak, nie ma zadań! Ale poza tym z radością powiadamiamy, że pani Kasia Wasilkowska - autorka książek dla dzieci i młodzieży, którą gościliśmy w naszej szkole i którą mamy zaszczyt zaliczy w poczet naszych Przyjaciół rozpoczyna projekt "Pierścień kurantów", do którego zostaliśmy zaproszeni. W ramach projektu Pani Kasia będzie nagrywała w odcinkach swoją niepublikowaną powieść kryminalno-przygodową dla dzieci 9+ pt. „Pierścień kurantów”, która jest bezpośrednią kontynuacją i domknięciem jej debiutu „Jowanka i gang spod Gilotyny” (II tom może być z powodzeniem czytany jako niezależna historia). Już od 1 czerwca regularnie w poniedziałki i czwartki o godzinie 16:00 pojawiać się będą kolejne odcinki powieści. Oto fragment listu Pani Kasi do nas:

Moje Drogie, moi Drodzy!

Nie umiem dziś określić, ile będzie dokładnie odcinków. Nagrywam sukcesywnie i chciałabym też dopasować się do możliwości percepcyjnych Widzów-Słuchaczy, czyli po prostu ocenić, w którym momencie zaczyna być nudno. Będę wdzięczna za informację zwrotną po pierwszych odcinkach, czy nie za długo :) Wszystkim życzę miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek.

Oraz trzymajcie kciuki, bo strasznie mnie to tremuje.

Serdeczności

Kasia Wasilkowska