Zaproszenie na finał WOŚP z Romanem Paszke

Zapraszamy na 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole - w weekend 11 i 12 stycznia 2020 r. Ogólnopolski finał obywa sie pod hasłem: Wiatr w żagle. Toteż gwiazdą naszego finału będzie Roman Paszke - żeglarz, kapitan jachtowy, budowniczy jachtów, który na koncie swoich dokonań ma m.in.zwycięstwo w prestiżowych regatach Kieler Woche i Admiral’s Cup oraz pobicie kilku ważnych dla żeglarstwa rekordów. Poza kursem żeglarskim z panem Romanem przygotowaliśmy wiele innych atrakcji.

Najwżniejsze jednak, że jak co roku rodzice, nauczyciele i uczniowie będą kwestować na rzecz orkiestry, która w tym roku zagra, by zgromadzić środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej.

Szczegóły finału w naszej szkole na plakacie. Do zobaczenia!

Obraz może zawierać: 1 osoba