Udanych wakacji!

Koniec roku szkolnego jest zawsze wyczekiwany, a niektórzy podobno odliczają do niego dni już od września I w ostatnią sobotę wreszcie nadszedł!
Zgromadzeni w auli uczniowie, rodzice i nauczyciele powitali gości pana radcę Ambasady RP w Dublinie Łukasza Chimiaka i panią konsul Katarzynę Kasperkiewicz.
Po krótkim programie artystycznym nastąpił wielce podniosły moment wręczenia Nagrody Ambasady najlepszym uczniom naszej szkoły, którzy odbierali wyróżnienie w towarzystwie rodziców. Potem odbyło się wręczenie nagród w dwóch prestiżowych konkursach szkolnych – Konkursie Omnibus i Konkursie Ortograficznym. Trzeba dodać, że laureaci wszystkich wymienionych nagród to uczniowie, którzy całorocznym wysiłkiem na nie pracowali, bo i przygotowania do konkursu ortograficznego w obecnej wersji obejmują cały rok, a Omnibus opiera się na realizowanej w szkole podstawie programowej. Tym serdeczniej więc gratulujemy nagrodzonym - jesteśmy z Was niezwykle dumni!
Ostatnią część uroczystości stanowiły podziękowania dla rodziców zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły, a zwłaszcza dla członków (członkiń) prezydium Rady Rodziców. Dziękujemy Rodzicom, że są podporą realizowanych przez nas jako nauczycieli zadań szkoły. Dzięki Waszemu zapałowi, pomysłowości i talentom organizacyjnym nasza szkolna codzienność wciąż na nowo nabiera radosnych kolorów!
Przed nami już tylko wakacje. Wszystkim naszym uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, przygód i przyjaźni, słońca i ciepłych chwil z bliskimi. Do zobaczenia za dwa miesiące!