Bal karnawałowy najmłodszych naszych uczniów

Miniony weekend w Szkolnym Punkcie Konsultacyjnym w Dublinie należał do :Księżniczek, Smoków, Avengersów, Żołnierzy, Biedronek, Jednorożców i innych barwnych bohaterów . A wszystko za sprawą Karnawału, który zaprosił ich do naszej szkoły . Już od sobotniego poranka Karnawał rozgościł się na dobre w auli szkolnej przeobrażając ją w salę balową, pełną kolorowych balonów, zabawnych ilustracji i pokaźnych rozmiarów głośników, z których popłynęła muzyka. Zaprosiła ona do tańca wszystkie dzieci z klas najmłodszych , które od razu poddały się karnawałowej atmosferze. Taneczny nastrój nie opuszczał nikogo , zwłaszcza, że Prowadzący bal nie zapominali o nikim i wspaniale zachęcali do zabawy. We wspólnym tańcu spotkały się dzieci, nauczyciele ,a także rodzice , starający się dorównać kroku swoim pociechom . Było mnóstwo uśmiechu, radości i pozytywnych emocji. Nie zabrakło także szczypty rywalizacji i pięknej współpracy , jaka towarzyszyła dzieciom podczas zorganizowanych w trakcie balu konkursów. Ileż emocji wzbudził taniec z balonami , czy zabawa z krzesłami , których wciąż ubywało . Ani przez chwilę dzieci nie poddawały się , ale dzielnie wykonywały zadania konkursowe do końca, co zostało sowicie nagrodzone słodkościami i gromkimi brawami wspaniałej publiczności. Szaleństwu, podskokom i wygibasom nie było końca ,aż do momentu pociągowego gwizdka, który wezwał wszystkich do ostatniej wspólnej zabawy . I choć karnawałowy pociąg opuścił już naszą szkołę, w nas wciąż pozostał radosny nastrój i niezwykła energia , z którą będziemy witać każdy nowy dzień i kolejne wyzwania szkolne. Dziękujemy Panie Karnawale i zapraszamy za rok !!! A Wam Drodzy Rodzice i Wspaniali Organizatorzy Balu pięknie się kłaniamy za przygotowanie tylu niezwykłych wrażeń i radości , jaką sprawiliście naszym najmłodszym uczniom ....i nie tylko.:) Jestem prawie pewna , że przechodząc obok portretu dawnego przyjaciela szkoły, słyszałam coś na kształt nucenia: "Baby shark doo, doo, doo, dooo..... ":):)